Neler yeni

Şeytan Kulesine Nasıl Gidilir ve Çıkılır?

Ay-yıldız

Metin2 sitelerine özel SEO paketleri
Moderatör
Web sitesi
seorehberi.org
Bu yazımızda siz değerli forum arkadaşlarım için önemli bir konudan bahsetmek istiyorum. Konu başlığından da anlaşıldığı üzere Metin2 oyununda şeytan kulesine nasıl gidilir ve çıkılır? Resmi olan metin2 sunucularına göre bu durum değişiklik gösterebilir bunun için bende içinden bir tane resmi olan sunucu ile ilgili seçtim ve onu anlatayım istedim.

Şeytan Kulesine Nasıl Giderim?
Seungryong Vadisi içindeki tapınağın sonundan gidiyorsunuz. Ya da karakterinizin seviyesi 60’ın üzerindeyse o zaman direk olarak ışın kılıcını kullandığınızda gidebiliyorsunuz.

Giriş İçin Hangi Şart Gerekiyor.
Şeytan kulesine giriş yapabilmeniz için çok fazla bir şart gerekmiyor. 40 seviyeye geçmiş bir oyuncu istediği her kuleye rahatça girebiliyor. Yani eğer sizden birisi kuleye girmişse ve ilk kattaki metini kesmişse bu durumda beklemeniz gerekiyor. Sonrasında tekrardan taş çıkacaktır.

Şeytan Kulesine Nasıl Çıkarım?
Şeytan kulesine çıkabilmek öyle kolay değildir. Hatta buraya çıkmanız için tek değil grup olmanız tavsiye edilendir. BU kule 9 kattan oluşur ve her katta sizin tamamlamanızı gerektirecek görevler vardır.

Şeytan Kulesine Nasıl Gidilir ve Çıkılır.jpg

Bu katlardaki görevler ise şu şekildedir.

Zemin Kat
Metini kestiğinizde katta kimler varsa birinci kata ışınlanır.

Birinci Kat
Karşınıza çıkan tüm slotları öldürmeniz gerekecek.

İkinci Kat
Tüm canavarları ve şeytan kralı öldürmeniz gerekiyor.

Üçüncü Kat
15 dakikada doğru metini bulmanız gerekiyor.

Dördüncü Kat
5 adet mühür var ve 20 dakikada bulup açmanız gerekiyor

Beşinci kat
Tüm canavarları ve kibirli şeytan kralını kesmelisiniz.

Altıncı Kat
Haritada bulunan tüm ölüm metinlerini hızlıca keserek karşımıza katil metninin çıkmasını sağlamalıyız.

Yedinci Kat
Zin-Bong-In-Anahtar anıtın üzerine sürükleyerek üst kata çıkabilirsiniz

Sekizinci Kat
İşte sonunda azraile ulaştınız şimdi onu öldükten sonra lusifer sandığı eski adıyla azrail sandığı verecektir ve sizi 10 dakika sonra kule dışına ışınlayacak