Neler yeni

Metin2 Üye Olma İşlemleri Hakkında Bilgiler

admin

Yönetici
Yönetici
Admin
Katılım
17 Eki 2018
Mesajlar
211
Beğeniler
7
#1
Kendisini “Doğu’ya has bir macera” olarak tanımlayan Metin2, ülkemizde binlerce oyuncusu bulunan MMORPG türündeki oyunlardan birisidir. Tabii ki bu oyun ilk etapta Asya pazarında oyuncularla buluşmuş ancak kısa süre içerisinde dünya geneline yayılarak bilhassa Türkiye’deki oyuncuları memnun etmeyi bilmiştir. Kendine özel farm ve seviye sistemi bulunan, ayrıca değişik karakterleriyle dikkat çeken Metin2 kaydol konusunda fazla talep almakta ve birçok kişi bu oyuna katılmayı istemektedir.
Bilindiği üzere Metin2, Asya kökenli oyunların başında gelmektedir. Tabii ki bu oyunda pek çok karakter bulunmakta ve oyuncular kendilerine en uygun karakteri seçerek oyuna başlayabilmektedirler. İşte bunu hızlıca yapabilmek için kayıt işlemlerinin hemen tamamlanması şarttır. Kayıt olmayı düşünenlerin de resmi Metin2 sitesi üzerinden üyeliklerini gerçekleştirebileceklerini söyleyebiliriz. Unutmadan forumda bu hususta bilgilendirmeler yapıldığını ve ayrıntıların verildiğini de paylaşalım.
Metin2 Oyunu Ücretli mi
Metin2 bu zamana kadar “free2play”, yani ücretsiz olarak oynanabilen oyunlar kategorisinde yer almıştır. Bundan sonra da aynı şekilde devam edebileceğini söylemek mümkündür. Tabii ki karakteri geliştirmek için yang ve e-pin satılan sitelerden oyuncuların destek almaları söz konusudur. Yalnız ücret ödemeden de oyunun oynanabileceğini hatırlatabiliriz.
Türkiye’de birçok kişi ücretsiz bir şekilde Metin2 oynamakla birlikte bazı resmi satış sitelerinden yang vs. temin edebilmektedirler. Tabii ki burada talebin oyunculara bağlı olduğunu hatırlatmalıyız.
Metin2 Nereden İndirilir
Metin2 daha çok resmi sunucularıyla ülkemizdeki oyun severlerin hizmetindedir. Tabii ki bu oyunu beğenen ancak yeteri kadar bilgisi bulunmayan kişiler için Metin2 kaydol aşamasını anlattıktan sonra indirme bölümüne de değinmek şarttır. Tahmin edileceği üzere oyun resmi siteden hızlıca indirilmektedir. Boyutu son derece küçük olan oyun aynı zamanda bilgisayarı yormamakta ve düşük seviyedeki bilgisayarlar üzerinden de oynanabilmektedir.
Metin2’nin nereden indirileceği, nasıl kayıt olunabileceği ve oyun rehberi ile alakalı her şey forumda mevcuttur. Tabii ki oyuncuların forum üzerinden istedikleri zaman bu bilgilere anında ulaşabileceklerini bildirebiliriz. Türkiye’de pek çok kişinin sevdiği ve beğendiği oyunlar içerisinde yer bulan Metin2 için söylenecekler şimdilik bunlar.