Neler yeni

METİN2 TR BALIK BOTU (18.01.2021)

balıkbotugüncel

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Bildiğiniz üzere metin2 tr üzerinde balık botu bulmak zor ve bulunan bir çok bot paralı bende bir şekilde elde ettiğim balık botunu satmak istiyorum. Fiyatı fazla gelmiş olabilir ama zaten bu bot baya etkili ve kolay bir bottur sınırsız bir şekilde satışa sunuyorum size baya ileri götürecek ve verdiğinizin fazlasını elde edebileceğiniz bir bot bu yüzden ücretini biraz yüksek tutuyorum. LIFETIME 50TL (ücret fazla gelebilir bu şekilde tutmamın sebebi herkes bir şekilde bot bulabilir ben bunun uzun ömürlülüğünü sağlayıp fix yese bile en yakında güncel bir şekilde teslimini alıcıya sağlayacağımdan dolayı) bir şekilde düşürme olmayacaktır güncelleme vs gibi sorunlar olmayacağı için bu şekilde yüksek fiyata eğer ki diyelim bir güncelleme söz konusu olursa alanlara her şekilde yine ulaştıracağım. Kanıt olarak soran olursa özel video çekip hile satışı gerçekleşmeden önce tarih-saat belirterek bir video çekilecek her alıcı için ya da discord üzerinden ekran paylaşılma da gerçekleşir. İLK KONUM VE İLK DEFA BÖYLE BİR PAYLAŞIMDA BULUNUYORUM BİR KUSURUM VARSA AF OLA.

VİDEO'DA SADECE KANIT OLARAK ÇEKİLMİŞTİR DETAYLI KULLANIM VE EN BASİT ŞEKİLDE HIZLI TUTMA YÖNTEMİ SATIŞ SIRASINDA GERÇEKLEŞECEKTİR