Neler yeni

Metin2 Taşlar ve Eşyalara İtem Ekleme Nasıl Yapılır?

Ay-yıldız

Metin2 sitelerine özel SEO paketleri
Moderatör
Katılım
16 Eyl 2019
Mesajlar
31
Beğeniler
2
Web sitesi
seorehberi.org
#1
Metin2 oyununda bilindiği gibi taşlar silah ve zırhlar için en önemli eşyaların başında geliyor. Eğer ki bir oyuncu oyundaki karakterini güçlü hale dönüştürmek istiyorsa o zaman silahı ve zırhı için mutlaka taşını iyi seçmek zorundadır çünkü bu ona aynı zamanda artı özellikler sağlayacaktır. Her silah ve zırhlara 3’er tane taş ekleyebiliyorsunuz ancak PVP server sunucularında bunu 4’e çıkarmak mümkündür. taşı eşyanın üzerine eklemek ise çok basit yapmanız gereken şey istediğiniz eşyanın üzerine taşınızı sürüklemektir. Oyun içerisinde çok sayıda taş var fakat zırh ve silaha gelecek olan taşlar farklıdır. Bu durumu isterseniz alttaki resimleri inceleyerek bir göz atalım.

1.jpg

Yukarıdaki resimde göründüğü üzere silaha ve zırha gelen taşlar farklı, oyun içinde ise taşın altına gelecek eşyalar yazılıdır. Buradan size yardımcı olacaktır
.
Silaha ve zırha gelen taşların farklı olduğunu söyledik. bu anlamda zırha ve silaha gelen taşları ise şu şekilde belirtebiliriz.

Silaha gelen taşlar : Kavrama taşı , Öldürücü darbe taşı , Soğutma taşı , Savaşcıdan koruyan taş , Ninjadan koruyan taş , Suradan koruyan taş , Şamandan koruyan taş, Canavardan koruyan taş

Zırha gelen taşlar : Koruma taşı , Kurnazlık taşı , Sihir taşı , Yaşam taşı , Savunma Taşı , Hız taşı
Taşlar bazen eklenirken başarısız olabilir bu durumda o taşlar kırılmış şekilde eklenebilir. Kırılmış olan taşı daha sonra çıkarmak istediğinizde demirciden artıya basmanız ya da taş sanatı kitabını kullanmanız gerekecektir. Eğer ki kırılmamış sağlam taşı çıkarmak istiyorsanız o zaman ruh taşı kağıdı veya düzeltme kağıdı kullanabiliyorsunuz. Silahlarda olduğu gibi taşlarda da artı kullanabilirsiniz.

Silah taşlarının Özellikleri :
2.jpg

Zırh taşlarının özellikleri :
3.jpg