Neler yeni

Metin2 Su Nasıl Yapılır?

Ay-yıldız

Metin2 sitelerine özel SEO paketleri
Moderatör
Katılım
16 Eyl 2019
Mesajlar
31
Beğeniler
1
Web sitesi
seorehberi.org
#1
Bu makalemizde Metin2 oyununda su nasıl yapılır bu konu ile ilgili olarak siz değerli takipçilerimize bilgiler verelim istedik. Öncelikli olarak bilinmesi gereken şey su yapabilmeniz için bir iksir oluşturma çiçeklerine ihtiyacınız olacak. Sanıyorum ki bu çiçeklerin hangi hayvanlardan ya da canavarlardan düşürüleceğini az çok oyuncu olarak biliyorsunuz. Düşen bu çiçeklerden ise su yapabiliyorsunuz. Bu suların ne olduğunu ve ne işe yaradığını da şu şekilde ele alalım.
Çiçeklerin sularının size herhangi bir faydası olmayacak. Bunu da iyi bilmenizde fayda var. Çiçek suyunun yapılabilmesi için ise Şeftali Çiçeği, Kaki Çiçeği, Çan Çiçeği ve Gango Kökü gerekiyor.

Bazı PVP serverlerda ise çiçek sularının özellikleri değişik özellikler taşıyor olabilir. Ancak özellikler değişiyor olsa da yapılışları aynı bunun içinde genellikle oyun sahipleri değiştirmekle uğraşmazlar.

Metin2 Su Nasıl Yapılır.jpg

Aşağıda çiçek suları hakkında listelenmiş bilgi bulunuyor.

1 Adet Şeftali Çiçeği = 1 Adet Şeftali Çiçeği Suyu (Hareket Hızı +15 Süre:3 Dakika)

1 Adet Çan Çiçeği = 1 Adet Çan Çiçeği Suyu (STR +5 Süre:3 Dakika)

1 Adet Kaki Çiçeği = 100 Adet Kaki Çiçeği Suyu (SP +50 Anlık)

1 Adet Gango Kökü = 100 Adet Gango Kökü Suyu (HP +50 Anlık)

Bunları yapıyorsunuz ve sonrasında size gücü verecek olan suları yapmanız gerekiyor. Bunun içinde Yu-Hwan ve Huahn-Sun gidip sularınıza leylak veya tue mantarı vererek. Sularınızı başka su ile değişimini sağlıyorsunuz ve bunlar aşağıda var.