Neler yeni

Metin2 pvp Büyülü Silah Kılavuzu

Ay-yıldız

Metin2 sitelerine özel SEO paketleri
Moderatör
Katılım
16 Eyl 2019
Mesajlar
31
Beğeniler
1
Web sitesi
seorehberi.org
#1
Metin2 oyununda yeni ortaya çıkmış olan büyülü silahlar. Efsunladıkça karakterin güçlenmesine neden oluyor. Büyü çözme yeteneği karakterin eksik yanları saldırı becerilerinin 3 tane olması ve bunlarında birinin vermiş olduğu hasarın düşük olmasından kaynaklı olarak dengeli bir karakter ortaya çıkmasını sağlıyor. Aşağıda büyülü silah statü dağıtımı belirtilmiştir.

Silah

Silah Efsunları​

Silah Seçimi​

Zırh

Zırh Efsunları​

Zırh Seçimi​

Kask

Kask Efsunları​

Kask Seçimi​

Kalkan

Kalkan Efsunları​

Kalkan Seçimi​

Küpe

Küpe Efsunları​

Küpe Seçimi​

Bilezik

Bilezik Efsunları​

Bilezik Seçimi​

Kolye

Kolye Efsunları​

Kolye Seçimi​

Ayakkabı

Ayakkabı Efsunları​

Ayakkabı Seçimi

PVP Büyülü Silah Kılavuzu.jpg

Silah Efsunları

Metin2 oyunu oynarken zamanınız bulunuyorsa o zaman yapmanız gereken 4 sınıf için ayrıayrı efsunlu nesneler oluşturmak olmalı. Bu sizin efsun için harcamış olduğunuz zamanınızı 5’e katlayacaktır. Ancak bire bir savaşlarda rakiplerinizden ileride olmak istiyorsanız o zaman bu sizi bir adım öne çıkarmış olacaktır. Zaman ayırmak istemiyorsanız yalnızca genel lonca savaşı efsunlarını getirerek aşağıdaki gibi taş eklediğiniz zaman sizi ortalamanın üzerine çıkaracaktır. Genel lonca efsunu sizi yarı insanlara karşı daha güçlü konuma getirecektir.

Metin2 oyununda efsunların çok önemli olduğunu biliyoruz. Bunun için 5. efsun olarak sersemletme Şansı, Güç, Zehirleme Değişimi, Büyü Hızı, Çeviklik efsunlarından birisi seçilebilir.

Metin2 oyunu dünyada en çok oynanan online oyunları arasında yer alıyor. Bu da oyunun başladığı noktadan çok daha üzerinde büyümesine neden oluyor.