Neler yeni

Metin2 Oyunu Oyna

Ay-yıldız

Metin2 sitelerine özel SEO paketleri
Moderatör
Web sitesi
seorehberi.org
Metin2 oyununa ilk kez başlayacak olanlar için rehber niteliğinde bir yazı ele alayım istedim. Buna göre pek çok oyunda benzer olduğu için zorlanmayacağınızı düşünüyorum. Her oyuncu bir canavar öldürdüğü zaman deneyim puanı kazanır. Oyunun amacı güç savaşına dayanıyor. Her oyuncu bir karakteri vurmak istediği zaman boşluk düğmesine basmak veya basılı tutmak zorundadır. Karakterin onu takip eden tek bir canlıya daima saldırmasına izin veren otomatik olan bir dövüş özelliği mevcut. Bir karakterle savaştıktan sonra sarı çizginiz azalmaya başlar dolayısıyla bu karakterinizin yorulduğu anlamına gelecek ve bu kez karakteriniz daha da savunmasız bir hale dönüşebilir.

Sizin oynadığınız karakter bir canavarın içinden geçerse bu kez o karaktere vurmaya başlayacaksınız. Normal bir saldırı yaptığınız zamanda skill yaparak karşınızdakine vurursunuz sistem direk olarak bundan ibaret çalışır.

Metin2 Oyunu Oyna.jpg

Sistem gereksinimleri

Metin2 oyununu oynayabilmeniz için bilgisayarınızın işletim sisteminin en az Win7 ya da Win8 olması gerekiyor. CPU en az Pentium 3 1GHz olmalıdır. Ram en az 521MB olmalıdır. Sabit disk alanı en az 2GB olmalıdır. Ekran kartınız en az 32MB Ram' den daha yüksek ekran kartı olmalıdır. Ses kartı ise DirectX 9.0 desteği olması lazım.
Bizim size önereceğimiz işletim sistemi ise şu şekildedir.

Win7 ya da Win8.

CPU Pentium 4 1.8GHz

Ram 1GB

Sabit disk alanı 3 GB

Ekran kartınız 64MB RAM' den fazla

Ses kartı DirectX 9.0