Neler yeni

Metin2 Oyunu Hakkında Bilgiler

Ay-yıldız

Metin2 sitelerine özel SEO paketleri
Moderatör
Katılım
16 Eyl 2019
Mesajlar
31
Beğeniler
1
Web sitesi
seorehberi.org
#1
Dünyada en fazla oyuncu sayısına sahip olan metin2 oyunu yıllardır zirvede olmayı başarabilmiş durumda. Eğer ki sizinde etrafınızda chardan, loncadan bahseden birileri varsa muhtemelen bu kişi iyi bir metin2 oyuncusudur. Dünyada oynayan kişi sayısına baktığımız zaman 150 milyon kişi gibi ciddi bir sayıya ulaşmış olduğunu görüyoruz. Oyunun Türkiye’de oynanması içinde yaklaşık olarak 50’ye yakın server bulunuyor.

Metin2 oyununda herhangi bir sınır olmadığından dolayı bir oyuncu yıllar boyunca hemde hiç sıkılmadan oynayabiliyor. Bunun içinde oyunun döngüsü ve oynanış kolaylığı açısından oldukça başarılıdır. Oyunda sürekli olarak güncellenmekte ve yeniliklerle oyuncuların ilgisi diri tutulmaya çalışılmış ve başarılmıştır.
Metin2 Oyunu Hakkında Bilgiler.jpg

Metin2 oyununu grafik açıdan incelemiş olduğumuz zaman keyif veren ve çok kolay kabul edilebilir bir yapıda olduğunu biliyoruz. Oyundaki gerçekçi olan görseller gerçekçi bir oyunu oynama fırsatı verecektir. Devasa bir harita üzerinde binlerce oyuncuyu düşündüğünüzde bu oyunların keyif verici olduğunu görebiliyoruz.

Oyunun mantığına baktığımız zaman ise oyuncu bir kıta ve egemenliğini kurmaya çalışıyorlar. Bir anlamda 3 farklı ırkın mücadelesi diyebiliriz. Kırmızı, mavi ve sarı bayraklarla simgeleştirilmiş olan bu ırklar uzun süre boyunca sizi keyifli bir oyun sunabiliyor
.
Metin2 oyununda maksimum seviye 99’a kadardır. İlk 10 seviyede eğitim turu olarak değerlendirilebilir. Ardından ise karakterinizi daha da güçlendirmeye çalışacaktır. metin2 oyununda market içerisinde de alışveriş yapabiliyorsunuz.

Genel olarak toparlamak gerekirse, Metin2 aradan geçen yıllara rağmen halen büyük bir ilgi gören yapım olmaya devam ediyor. Ve daha uzunca yıllar sevilerek oynanmaya devam edecek gibi duruyor.