Neler yeni

Metin2 Meley 'e Nasıl Kayıt Olunur ? Nasıl Yapılır ? [Detaylı Anlatım]

admin

Yönetici
Yönetici
Admin
Katılım
17 Eki 2018
Mesajlar
216
Beğeniler
8
#1
Merhaba arkadaşlar,
Bu konumuzda Metin2 'de Meley'i detaylı inceleyeceğiz.

Metin2 Meley'e nasıl girilir ?

Öncelikle Meleye sadece lonca ile girilebilmektedir. Loncanın meleye girebilmesi için lonca liderinin Ejderha Bekçisi Dollmar 'a kayıt yaptırması gerekmektedir. Eğer sadece kendiniz yapmak istiyorsanız lonca açıp ondan sonra kayıt yaptırın. Meleye aynı loncadan maksimum 16 kişi girebilir. Girecek kişilerin lonca lideri tarafından savaşçı olarak işaretlenmesi gerekir. 15 level üstü herkes dahil olabilir.
Kayıt olduktan sonra oyun seçeneklerinden PvP Modunu Lonca seçerek Ejderha Bekçisi üzerinden "İne gir" 'e basın.

Meley görevi süreli bir görevdir. 1 saat içerisinde içerideki 4 heykeli yok etmeniz ve görevi tamamen 3 saat içerisinde tamamlamanız gerekmektedir
İçeri girdikten sonra önünüze bir kapı çıkacaktır. Bu kapıya tıkladığınız an kapı devrilir ve süre başlar. Kapıyı aşağıda ok ile gösterdim.
meley süre.png

İçeri girdiğinizde karşınıza 4 adet heykel çıkacak. Bu heykellere atak yaptığınızda canları azalmaya başlayacaktır. Belirli bir azalmadan sonra heykel aşağıda resimde gösterdiğim şekli alacaktır.O zaman hemen diğer heykele geçerek ona atak yapmaya başlayın.
metin2 meley heykel.png

bütün heykelleri üstteki resim gibi yaptıktan sonra ortaya geçerek yumurtaların çıkmasını bekleyin.
metin2 meley yumurta.png


Üstteki resimde görünen bütün yumurtaları kesmeniz gerekmekte. Bütün yumurtaları kestikten sonra 2 saniye bekleyin. 2 saniye sonra heykeller tekrar atak yapılabilir hale gelecektir. Heykellere tekrar atak yapıp sarı hale getirin. Aşağıda gelmesi gereken hali ok ile gösterdim.
metin2 heykel.png

Bütün heykelleri tekrar sarı yaptıktan sonra ortadaki canavarlardan düşen Ejderha Ateşi Yüzüğünden 4 tane alın. Daha sonra Ejderha bekçisi Idall, Idall'in Cellatları ve ortaya çıkan yumurtaları kesin. Daha sonra heykeller tekrar atak yapılabilir hale gelecek. Heykellere aşağıdaki resimdeki gibi mavi olana kadar atak yapın.
metin2 heykel mavi.png


Bütün heykeller mavi olduktan sonra envanterden aldığımız yüzüklerden bütün heykellere birer tane sürüklüyoruz. Başarıyla yüzüğü bıraktığınız heykel alttaki resim gibi yeşile dönecektir.

metin2 heykel yüzük.png

Bütün heykellere yüzük verip yeşil yaptıktan sonra alttaki resimde görüldüğü gibi Altın Ejder Sandığına sağ tıklayıp ödülünüzü alabilirsiniz. Bu sandıktan 2 adet ödül çıkar ;
  1. Kraliçe Meley Sandığı
  2. Ejderha Bekçisi Sandığı
meley ödül.png
Bu sandıklardan değerli item,kıyafet ve para ödülleri çıkarabilir veya pazarda satabilirsiniz.

Video olarakta aşağıda paylaşacağımı izleyebilirsiniz. Arkadaş detaylı bir biçimde anlatmış.

Umarım faydalı olmuştur, kafanıza takılan soruları konu altından sorabilirsiniz.