Neler yeni

Metin2 Lycan Nedir?

Ay-yıldız

Metin2 sitelerine özel SEO paketleri
Moderatör
Katılım
16 Eyl 2019
Mesajlar
31
Beğeniler
1
Web sitesi
seorehberi.org
#1
2014 yılında piyasaya çıkan Lycan pek çok kişiyi çıktığı anda şaşırttı. Metin2 oyununa farklı bir soluk getireceği planlanıyor olsa da aslında pvp serverlerin bir çoğunda reddedildi. Biz Lycan’ların bilinmeyen karakterlerini bir değerlendirelim istedik. Öncelikli olarak hikayesini ele alarak başlayalım.

Lycanlar

İnsanlar tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanırlar ve görünümleriyle birlikte hafızalarını da kaybederek Lycana dönüşürler. Yıllarca insanlar arasında gizli kalmayı başarmış olan lycanlar yeni bir hamle ile saklandıkları yerlerden çıkarak insanların bir parçası olmaya çalışır. Tam bir insan olmayan Lycanlar bir hayvan olarak da kabul edilmezler. Lycanların tek derdi tıpkı insanların olduğu gibi metinlerdir. Amaçları tüm metinleri yok ederek ağlık bir dünyada yaşamak isterler.

Metin2 Lycan Nedir.jpg

Lycanların Farkı Nedir?

Bir Lycanın insandan ve diğer canlılardan pek çok farkları vardır. Ancak bu farklar arasında en çok dikkat çeken ise onların yetenekleridir. Yetenekleri doğuştan geliyor bunun içinde herhangi bir ustaya gitmeleri gerekmez. Bunun yanı sıra birinci seviyeden itibaren yetenekleri geliştirilebilir. Bunun yanı sıra Lycanlar insanların doğdukları yerde doğmazlar. Varlıklarının farkına farklı bölgelerde varırlar ve insanların arasına geçişleri de farklı olur.

Lycan İtemleri

Lycanların kendilerine ait itemleri vardır. Bir Lycan itemini farklı bir karakterin kullanması mümkün değildir. Savaşçıların kılıçlarını Ninja ve Suralarının kullanması gibi düşünebilirsiniz. Bunun içinde tüm gelişimleri kendileri tarafından yapılır. Skilleri de sura ve şamanlar gibi altı tanedir. Fakat birinci seviyeden başlayarak geliştirdiklerinden daha önce master seviyesine erişirler. Lycanların statü dağılımları da farklıdır.