Neler yeni

Metin2 Hileleri 2019

Ay-yıldız

Metin2 sitelerine özel SEO paketleri
Moderatör
Katılım
16 Eyl 2019
Mesajlar
31
Beğeniler
1
Web sitesi
seorehberi.org
#1
Metin2 hileleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi olan Metin2Mod Launcher hilesi oyunun daha keyifli bir hale getirilebilmesi için hazırlanmış. Hilenin amacına baktığımız zaman ise Levelbot özelliğinden kaynaklı olarak bilgisayarın karşısında olmadığınız zaman bile oyunda exp kasarak karakter seviyenizi yükseltebiliyorsunuz. Bu sayede diğer oyuncularla aranızdaki farkı da açarak daha güçlü bir hale gelebiliyorsunuz.

Oyunun hilesi profesyonel bir şekilde ve özenle hazırlanmış. Fix yemesine karşın hilenin sürekli olarak güncelleniyor olması da bazı durumlarda hileye yeni özelliklerin eklenmesi anlamına geliyor. 7x Metin2mod hilesi ile daha dazla exp kasabiliyorsunuz. Bu sayede daha faza betin taşı bulabiliyor balık botu ile de balık tutabiliyorsunuz. bunun yanı sıra Metin2Mod levelbot özellikleri arasında yer alan GM Detector özelliğini aktif edebiliyorsunuz. GM geldiğinden oyundan atmasını sağlayarak da ban yemekten korunabilirsiniz. Metin2Mod hilesi tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunulmuş. Ancak bunun içinde öncelikli olarak hilenin indirme linkini bulup indirmeniz gerekli.

Metin2 Hileleri 2019.jpg

Metin2Mod hilesinde pek çok özellik yavaş yavaş oyunun yapımcısı tarafından ekleniyor ve düzenleniyor. İşinize yarayacak olan pek çok özellik aktif hale getirilerek oyundan atmaması için de levelbot hilesine mobber çekme hilesi ekleyebiliyorsunuz.

Otomatik toplama ve 7x wait damage hileleri oranları düşürülmüş böylece oyundan atmadan durduğunuz yerden exp ve yang kasabileceksiniz.
Şimdiden herkese iyi oyunlar ve forumlar diliyorum.