Neler yeni

Metin2 Balık Botu Hilesi 2019

Ay-yıldız

Metin2 sitelerine özel SEO paketleri
Moderatör
Web sitesi
seorehberi.org
Birazdan bahsedeceğimiz Balık botu hilesiyle ilgili olarak anlatacağımız yöntem sayesinde hile yaptığınız asla tespit edilemeyecektir. Bunun nedeni ise yapacağımız hilenin Metin2 dosyasıyla hiçbir alakasının olmamasıdır.

Evet arkadaşlar Metin2’de biliyorsunuz ki yeni balık sistemi geldi ve geldiğinden bu yana da piyasadaki balık botlarının sayısı azaldı.

Aşağıdaki anlatacaklarımıza başlamadan önce yapmanız gereken Metin2 hesabınızı açarak balık için hazırlığınızı başlatmanız. Sonrasında ise programı yönetici olarak
çalıştırıyorsunuz. Açtıktan 2-3 saniye bekliyorsunuz eğer ki konsolunuzda herhangi bir şey yazmıyorsa bu durumda enter tuşuna basabilirsiniz. Ondan sonra yapmanız gereken talimatlar karşınıza çıkacaktır.
Metin2 Balık Botu Hilesi 2019.jpg

Balık botunu başlatabilmeniz için yapmanız gerekenler aşağıda açık bir şekilde sırayla belirtilmiştir.

Botu başlatmak için yapmanız gereken:

Yeminizi f1 slotuna koyun. Space tuşuna basarak Balık tutmaya başlayın

Balık ekranı geldikten sonra önce ” Z ” tuşuna bir kere basın.

Balık Ekranı gitmeden o beyaz çemberin ortasına bir kere sol tıklayın.(Tam ortası olmak zorunda değil, ne kadar yakın o kadar iyi.)

Bu talimatları adım adım izleyin ve aralarda başka hiçbir yere tıklamayın.

Yukarıdaki adımları takip ettikten sonra bot artık balıkları kendi kendine tutmaya başlayacaktır. Ancak aşağıda bahsedeceğimiz uyarıları da dikkate almanızı tavsiye ediyorum.

Eğer bot hiç tutmaya kalkışmıyorsa programı kapatıp tekrar açın.

Arada bir kaçırabilir. Normaldir.

Oyunu 1280×720 de çalıştırmak en iyi sonucu verir.

Balık sekmesinin önüne hiçbir şey getirmeyin (envanter, statü ekranı gibi)

Bota bıraktıktan sonra PC’ye durdurana kadar dokunmayın. Aşağı atarsanız oyunu, bot çalışmayacaktır.