Neler yeni

Metin2 Alırken Neye Dikkat Edilmeli?

Ay-yıldız

Metin2 sitelerine özel SEO paketleri
Moderatör
Katılım
16 Eyl 2019
Mesajlar
31
Beğeniler
1
Web sitesi
seorehberi.org
#1
Merhabalar forum takipçilerimiz bu paylaşımımız da size Metin2 satın alırken nelere özen göstermeniz gerekiyor. Bazı önemli konulara değinelim istedim. Piyasa da bilindiği gibi çok sayıda metin2 satan firma bulunuyor. Bu firmalardan oyun alırken öncelikli olarak güvenebileceğiniz bir adresi seçmeniz gerekiyor. Sitemiz bu konuda her zaman güvenden yana hareket etmiştir. Firmanın yer sağlayıcı bilgilerini incelemenizde fayda var. Bu belge olmayanlar ise biraz sıkıntılılar diyebiliriz.
Satın aldığınız firmanın vergi levhası olması da önemli bir konu. Genelde oyuncular bu konu üzerinde çok durmuyorlar. Ancak firmanın vergi levhalarını isterseniz öğrenebilirsiniz. Eğer ki Metin2 sunucu alacağınız firma vergi mükellefiyse zaten bunları sitesinde yayınlayacaktır.
Bereket Meyvesi Bugu Nasıl Yapılır_ (3).jpg

Fiyatları aşırı şekilde düşük olan firmalar;

Bazı satıcılar var ki İnternetten baktığınızda fiyatlarında inanılmaz bir ucuzluk vardır. bunlardan şüphe etmenizi tavsiye ediyorum. Çünkü bir markanın satışında A firmasından B firmasına çok büyük farklar olmaz.

Destek çok önemlidir. Bazı firmalar müşterilerinden uygun fiyatla satın almalarını sağlayarak sonrasında desteklerini geri çekerler. Bu da sıkıntı yaşadıklarında çözümsüz kalmalarına neden olacaktır. Parayı yatırana kadar sonuna kadar desteği olanlara yönelmenizi tavsiye ederiz.

Bazı firmalar satarken yüksek ram diyerek satıp sattıktan sonra düşük ram sunuyorlar.

Paranızı yatırdınız ve serverinizi alamadınız;

Bu durum hiçbir oyuncunun yaşamak istemediği bizimde yaşamasını istemediğimiz bir durum. Metin2 PVP serverler almak isteyen kişiler için yukarıda belirttiğimiz gibi kurumsal firmalardan aldığınızda ödeme yaptığınız makbuzunuzu hiçbir zaman atmamalısınız. Site ile ilgili tüm bilgileri, iletişim adreslerini ve telefonlarını çünkü böyle bir durumla karşılaştığınızda işinize çok yarayacaktır.