Neler yeni

Mbot Neden Çalışmaz Sorun Nedir?

Ay-yıldız

Metin2 sitelerine özel SEO paketleri
Moderatör
Katılım
16 Eyl 2019
Mesajlar
31
Beğeniler
1
Web sitesi
seorehberi.org
#1
Mbot bilindiği üzere silkroad için en çok tercih edilen program olarak biliniyor. Fakat bazen çalıştırmakta zorlanıyor ve sorun yaşayabiliyoruz. Forummetin2 ailesi olarak biz de bu makalemizde bu konu üzerine değinelim istedik.

Unknown error occured while checking for a mbot update hatası

Başlıkta verdiğimiz hatayla ilgili olarak bir sürü çözüm yolu var ancak tam olarak bilmediğiniz içinde genelde her yöntemi denemek zorunda kalıyorsunuz. Sorunun çözümü hemen uzatmadan belirteyim Mbot’u doğru crackleyip doğru çalıştırmak.

Yapmanız gereken şey ise öncelikli olarak Mbot’u tam sürüm indirmelisiniz ya da elinizdeki mevcut olan doğru crack’i atmanız gerekiyor.

Bunun için bir link vermekten ziyade ne yapmanız gerektiğini açıklayarak devam edelim.

mBotLoader.exe mbot klasöründe bulunan bir araçtır. Mbot’a erişim sağlamak istediğiniz zaman mutlaka burayı kullanmalısınız genelde ihmal edilen durum uygulamanın yönetici olarak açılmamasıdır.

Silkroad-Online-SayfaInventory-Görevleri-Nereden-Yapılır.jpg

Mbot not logined

Mbot’lar kırılmış program olduklarından dolayı bir çok programda şifre ve parolo bölümü boş bırakılması gerekir.Bunun içinde sadece login tuşuna basmış olmanız yeterli olailiyor. Ancak genelde login olmadığı içinde bot başlamaz. Burada bahsetmek istediğimiz husus ise Mbot’a bağlanmak istediğiniz sunucu silkroad sunucusu ile bir bağlantı bulma çalışmasıdır. Veya doğrudan Mbot merkezli bir bağlantıdır.

Clienti başlat dediğinizde oyunun açılmaması ya da açılıp kapanması

Bu sorun oyunun güncel olmamasından kaynaklanır. Bu nedenle de güncellemenizi yaptıktan sonra oyunu doğru şekilde kapatıp açmalısınız. Ardından giriş penceresini kapatarak oyuna tekrar giriş yapabilirsiniz.Bu sayede hatadan kurtulmuş olursunuz.