Neler yeni

Livamt2 Pvp Serverın Genel Özellikleri

admin

Yönetici
Yönetici
Admin
Katılım
17 Eki 2018
Mesajlar
214
Beğeniler
7
#1
Metin2, hem oynanış bakımından hem de keyifli vakit geçirme anlamında başarılı oyunlardan birisi sayılabilmektedir. Tabii ki seneler önce piyasaya sürülen ancak güncelliğini hiç yitirmeyip aynen koruyan Metin2’nin çok sayıda pvp serveri açılmış ve artık oyuncular eski Metin2 tadını alabilmek için bu pvp serverlara yönelmişlerdir. İşte bunların arasında Livamt2 olduğunu belirterek konuya giriş yapmak istiyoruz.

Türkiye’de artık resmi Metin2 sunucularıyla birlikte pvp sunucularında da oyuncuların vakit geçirdikleri ortadadır. Tabii ki bu açıdan araştırma yapan Metin2 severlerin Livamt2 ile alakalı bilgi almak istedikleri ve genel özellikleri öğrenmeye çalıştıkları görülmektedir. Temel açıdan bakıldığı zaman bu server için söylenebilecek ilk şey uzun süredir açık olmasıdır. Yani uzun bir zamandan bu yana sıfırlanmamış Livamt2’nin beklentileri karşıladığı anlaşılmaktadır. Bunun dışında oyunun daha çok emeğe dayalı olarak oynanabileceğini söylemek mümkündür. Yine edit veya destek satışının bu serverda olmadığı da bilinen şeyler arasındadır.

Daha çok farm odaklı pvp serverlardan birisi olan Livamt2’de tüm oyun bilgileri ve özellikleri sitede duyurulmuştur. Bununla birlikte forumun pvp server tanıtım sayfasından da oyunla alakalı her şeye kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca servera daha önce kayıt olmuş ve giriş yapmış oyunculardan da bilgileri en hızlı biçimde alarak kararınızı verebilirsiniz.

Livamt2 Uzun Ömürlü mü

Metin2 pvp serverlarda oynayan oyuncuların hepsi uzun ömürlü pvplere yönelmekte ve bu arayışı sürdürdüklerini göstermektedirler. Tabii ki bu bağlamda Livamt2 ile alakalı da çok fazla soru gelmektedir. Ancak serverın uzun bir süreden bu yana açık olduğu unutulmamalıdır. Yani oyuncuların sıfırlanmama garantisi veren Livamt2 serverına üye olarak karakterlerini geliştirmeleri ve güçlü hale getirmeleri mümkündür.

Livamt2 ve daha pek çok pvp server hakkında bilgi edinmek isteyen oyuncuların forumdan pvp server tanıtım bölümüne giriş yapmaları önerilenler arasındadır. Yine oyuncuların kendi taleplerini karşılayan ve oyun keyfini sunan pvp serverlara bu alandan bakabilecekleri de unutulmamalıdır. Eğer siz de Livamt2 ya da diğer sunuculara dahil olmak istiyorsanız forumdan işlemler hakkında ayrıntıları edinebilirsiniz.