Neler yeni

Bedensel Savaşçı Karakter Özellikleri

Ay-yıldız

Metin2 sitelerine özel SEO paketleri
Moderatör
Katılım
16 Eyl 2019
Mesajlar
31
Beğeniler
1
Web sitesi
seorehberi.org
#1
Metin2 oyununa yeni başlamış ve bedensel savaşçının karakter özelliklerini merak ediyorsanız bu yazımızda avantajları ve dezavantajları hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bedensel savaşçı karakteri gücünü kılıç vuruşlarından alıyor. Bunun içinde öncelikli olarak hava kılıcını master yapmanız gerekiyor. Bedensel savaşçı karakterinde iki skil l var bunlardan ilki hava kılıcı diğeri ise öfkedir. Bunları master etmeden kesinlikle bedensel savaşçı olamazsınız. Diğer 3 skill ise kılıç çevirme, üç taraflı kesme ve hamledir. Bunlar yalnızca kullanıldığı zaman hasar veriyor.
Bedensel Savaşçı Karakter Özellikleri.jpg

Statlar

Bedensel savaşçıda en önemli özelliklerin başında STR geliyor. Savaşçının karakteri saldırma üzerine olduğundan dolayı STR vermeniz gerekli aksi takdirde hava kılıcınızın verdiği değer artmayacaktır. Gücünüzü siz hava kılıcına verdiğiniz zaman ise hasara bağlı olduğu için bu sizin karakteriniz için hayati bir önem taşıyor.

Skiller

Kılıç çevirme skilinin hiçbir özelliği yok. Amacı yalnızca rakibiniz hasar vermektir. Kaçırma ihtimali azdır ancak dolum süresi de uzundur. Üç yönlü kesmede ise ne kadar boşa geçme şansınız olsa da bedensel savaşçı karakterinin en etkili atak silahıdır. Verdiği hasar kılıç çevirmeden daha yüksektir ve dolumu da 15 saniye kadar kısa sürer. PVP oyununa ağırlık vermek istiyorsanız size tavsiyem üç yönlü kılıç kesmeyi örnek olarak gösterebilirim.

Rakibinizi sersemletmek istiyorsanız o zaman hamle skilini kullanabilirsiniz. Bu skilin dolum süresi fazladır. Bu skili almış olmanın size kazandıracağı hiçbir şey yoktur. Kılıç Çevirm bedensel savaşçının olmazsa olmaz skillidir.En fazla hasar veren bedensel skillidir. Üç yönlü kesme skili ise bedensel savaşçıda atak skili olarak bilinir.