Neler yeni

1-99 Emek ve Farm Server Açamama Beceriksizliği!

Faust

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Cümleten selamlar dostlarım. Yedi milyar eski metin2 oyuncularının dili olmaya geldim. Lütfen beni mazur görün içerisinde bulunduğumuz zamanın ve oynama isteğimizin ne kadar hiçe sayıldığı ve para kazanmak için onlarca insanı nasıl aptal yerine koydukları konusunda bir kaç sitemimi dile getirmek istiyorum. Tekrardan unuttuğum ve eklemediğim konular için af diliyorum.

Saygıdeğer 2008 - 2009 oyuncuları: Eminim ki bu oyun yüzünden birçoğumuz geri dönüşü imkansız sorunlar yaşadık. Hatta en klişelerinden birisi okuldan atılmadır... Eveeet ben de o tayfadanım ama 2020 yılında bile devam eden bir arkadaşınız olarak -ki yalnız değilim herkesin nasıl bir arayış içerisinde olduğunun farkındayım. Bakın dostlarım çoğumuz bu oyunu arkadaş ortamlarımızda dile getirmemişizdir. İtibarının sarsıldığını düşünüp artık o çocukluğumuzda 1 2tl ile internet kafelerde oynadığımız oyun olmadığını düşündüğü için kimisi de utandığı için. Ben bunların hiçbirine değinmeyeceğim. Esas konu şudur ki;

1-99 Emek - Farm - Gurtadamsız - Kuşaksız - Simya (bir oyunda olabilecek en aşağılık sistem) - Rebirth vs. devamını siz getirin, nedense bir beceriksizlik süregelmekte. Yahu gerçekten bu kadar zor olamaz. İnanmak gelmiyor içimden. Hayatımda hiçbir yönetim ekibinde olmadım, oyuna dair sadece temel bilgilere sahibim ve evet bu pritimiflikteyken bile bir tane mektep şövalyesi böyle bir girişimde bulunmadı. Birisi hariç... Çoğunuzun da tahmin edeceği üzere Alamancı Alihan kardeşimiz. Sevgili Alihan umarım bu konuyu sen de okursun da o büyük kitleni neden 2. kez kaybettiğine dair bir fikrin oluşabilir aşko. Birçoğumuz hele de bu pandemi sürecindeki eve tıkılı kalan 20 - 30 yaş arası tayfa ciddi bir boşluk içerisindeydi. Genelleme yapmak ne kadar etik bilemem ama en azından ben öyleydim. Kitaplarla baş göz olduktan ve soluklanma kısmını geçtikten sonra ulan bir iki farm yapsam, şu hava bk yazısını görsem fena olmaz diyip girdim. Meşhuuur M2TC sunucusuna. Sonuç mu? Sırf bu öfkeyi kusmak için bir demlik çay yapıp şuan bunu yazıyor olmam. Ya dostum kardeşim hemşehrim bunu sen ne akla hizmet yaptın. Gözünün iyi gördüğünün farkındayım aksi takdirde o 20 - 30 yaş aralığındaki kitleyi keşfetmen mümkün değildi. İnan hepimiz kazanmanı okuluna ya da hayatına ne kadar etki edecekse etmesini istedik. Bunu senin yapıp yapmadığını bilmediğim için bir şey diyemiyorum ama 1. sezondaki karalanan itibarına rağmen insanlar ikinci bir "ya yok bu sefer yapmaz öyle ali cengiz oyunları" diye şans verdiler. Ki bu aslında senin minnet duyman gereken bir şeydi. Ama insanların ceplerindeki para nedense senin için ayrı bir önemli görünmüş olmalı ki oyun ikinci sezonu da kendi ellerinle yok ettin. Bu yüzden büyük bir alkış tufanını sana armağan ediyorum. Neyse daha fazla caz yapmak istemiyorum bu konuda. Geleyim ikinici ama temel soruna

Eveeeeet Server sahipleri, ey akıl küpleri!! Caps lock açık halde "LYCAN - SİMYA - KUŞAK vs.-" yok diye tanıtım sayfalarında büyük kısmı kandıran andavallar, sözüm hepinize bu oyunun camiasını hiçbiriniz dinlemediniz. Bu protest tavrı eminim ki bir çok sinirinden deli gibi server arayan kardeşlerim de destekleyecektir. Eyvallah simyadır kurt adamdır bilmem ne taşıdır yoktu oyunlarınızda belirli bir süre de Nesne Market te aşırı olmayan ürünler metinlerden ya da bosslardan düştü eyvallaaah. Ama bu resmin alıcıya göre olan kısmıydı. Daha önce hiç Mavi Ejderha kesmeyen biri olarak o sistemde düşen Pul Pençe gibi dönüşüm eşyaları olsun, Biyolog görevlerindeki süreyi kısaltan nesne olsun, Çevrimdışı pazar sistemlerinde yaptığınız saçmalıklar olsun, birçok oyun içi buglar, kopmalar, giriş sorunları olsun insanların size karşı olan toleransını yerle bir ettiniz. Neden andavalsınız biliyor musunuz? Çünkü bu kadar basit bir şeyi bu denli Allahu Ekber dağların çıkartmanızdandır. Oyuncu sizden sadece sorunsuz, akıcı ve söz verildiği gibi bir anlayış bekliyor inanın kimse 10 15 tane benzersiz itemim olsun arayışında değil. Bu tarz serverlara giren insanlar genellikle zamanının ne kadar dolu geçtiğini görmek, hissetmek istiyor. Yakarışımı konusunda tekrardan affınıza sığınıyorum dostlarım birçok şeyi atladığımın farkındayım ama bu postun altına yapacağınız olumsuz veya olumlu tüm yorumlar eminim ufak da olsa işe yaracaktır. Lafı daha fazla uzatmadan huzurlarınıza sunuyorum. Öfkenizin su olup akması dileğiyle dostlar :)